Mevra

Tasarımlarıyla göz kamaştıran bir zarafet sunan markaların en yeni koleksiyonlarını sizlerle buluşturuyoruz. İncelediğiniz bu kategoride kalitesini ve şık dizayn anlayışını kanıtlamış olan Mevra markasının yeni koleksiyonları yer alıyor. Tamamı markanın imzasını taşıyan bu özel tasarımlar stil sahibi hanımların şıklık beklentisini ziyadesiyle karşılıyor. Elbette Mevra koleksiyonları için sizlere en makul fiyatları sunmayı ihmal etmedik.

Sıralama seçin
Mevra - Mevra Marin Elbise - Somon
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Marin Elbise - Mint
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Marin Elbise - Gri
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Marin Elbise - Ekru
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Kavin Abiye - Somon
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Kavin Abiye - Gri
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Günaşk Abiye - Siyah
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Somon
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Siyah
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Mürdüm
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Mint
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Lila
36 38 40 42 44
Mevra - Mevra Berra Abiye - Fuşya
36 38 40 42 44

Tasarımların oldukça şık ve incelikle dizayn edilmiş detaylara yer veren Mevra markasının süslemeleri son derece başarılı bir şekilde kullandığı biliniyor. Zarif dokunuşlarla hazırladığı tüm tasarımlarda şıklık çıtasını bir hayli yükselten Mevra markası farklı stillere hitap edebilen özel kreasyonlar da hazırlıyor. Bu kreasyonları sizlerle buluşturuyor ve beğendiğiniz modelleri hemen temin edebilmenizi sağlıyoruz.

Mevra Giyim Abiye Elbise!

Koleksiyonlarını hazırlarken hem sade parçalara hem de gösterişli dizaynlara yer veren Mevra giyim desenli kumaşları da başarılı bir şekilde kullanan markalar arasında yer alıyor. renkleri ve desenleri estetik bir tasarımda buluşturan ve stil sahibi hanımlardan tam not alan markanın yeni kreasyonları her sezonda merakla bekleniyor. Bu yeni kreasyonları sitemizden keyifle görüntüleyebilirsiniz.

Markanın abiye elbise modellerinin de tesettür giyim modasında hatırı sayılır bir yere sahip olduğunu belirtmeliyiz. Oldukça itinalı bir dizayn eşliğinde tasarımlar ortaya koyan Mevra giyim koleksiyonlarında renklere de fazlasıyla yer veriyor. Genellikle tek renk kullandığı elbise modellerinde nadir de olsa birkaç farklı rengi buluşturabiliyor. Kendinize yakışacağını düşündüğünüz renkleri Mevra giyim koleksiyonlarında bulmanız hiç zor olmayacak.

Mevra Giyim Günlük Hayatta Zahmetsiz Şıklık Sunuyor

Şık bir duruş sergilemek için saatlerce uğraş vermenize aslında hiç gerek yok. Günlük hayatınızda gayet şık ve özenli görünmeniz için Mevra giyim modellerinden seçtiğiniz tasarımları gardırobunuza kazandırmanız yeterli olabilir. Çünkü markanın karakteristik özelliklerinden biri de gündelik hayatta kolay şıklığı tasarımlarıyla sunabiliyor olmasıdır.

Üstelik bu durum Mevra abiye modelleri için de geçerli oluyor. Şık aksesuarlar kullanmanıza gerek kalmadan sadece şık bir ayakkabı ve baş örtüsü kullanarak muazzam bir zarafet sergileyebiliyorsunuz. Bu yönüyle kolay şıklık peşinde olan hanımların yüzünü güldüren markanın en özel tasarımlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Sadece gündelik hayata uygun elbiseleri değil, Mevra abiye elbiseleri de sitemizden kolayca temin edin.

Danteller ve tüller gibi abiyelerin vazgeçilmez detaylarını Mevra abiye elbise modellerinde sıklıkla görebilirsiniz. Çünkü dizaynlarında hanımların zarafetine vurgu yapmayı tercih eden marka, bu detaylara da yoğun bir şekilde yer veriyor. Aynı zamanda parlak süslemeler ve işlemeler ile tasarımlarının şıklığını taçlandırıyor. Eğer siz de bu şıklıktan faydalanmak isterseniz yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz. Hemen şimdi Mevra abiye elbise modellerine göz atın ve beğendiğiniz tasarımları, beden seçimi yaparak sepetinize atın. Uygun fiyatlara cazip ödeme seçenekleri de eşlik ediyor ve kazançlı bir alışveriş ile bu özel tasarımlara hemen sahip olmanız kolaylaşıyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.