TesetturAbiye.com sadece Tesettür Abiye ve Özel Tasarım ürünler üzerine odaklanmış Türkiye'nin önde gelen eTicaret sitelerindendir. 

Sattığımız ürünler ve hizmet anlayışımız siz değerli müşterilerimizin özel günlerinin en iyi şekilde geçmesine fayda sağlamak üzerine kurulmuştur. Abiye özel bir kıyafettir, fiyatı veya kumaşından değil giyileceği özel gün dolayısıyla çok özeldir. Bizlerde bunu anlıyor ve işimizin her aşamasında buna uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Size en çok yakışan abiyeyi bulabilmeniz için en iyi markaların binlerce ürününü sitemizde sizlere sunuyoruz. En beğendiğiniz ürünü kolaylıkla almanız için Kredi kartına vade farksız 6 taksit veya kapıda ödeme imkanı sağlıyoruz. Almış olduğunuz abiye size güvenle, temiz bir şekilde ulaşsın diye abiyeleri jelatine sarıyoruz ve özel tasarım kutularımıza koyup kutuyu tekrar jelatinle sarıyoruz.

Dediğimiz gibi aldığınız ürün sizin için çok özel dolayısıyla beğenmediyseniz veya olmadıysa tamamen ücretsiz bir şekilde 7 gün iade ve değişim fırsatı sunuyoruz. Bir ürünü alıp iade ettiğinizde tüm ücretleri iade ediyoruz, önemli olan bu özel gününüz için sizin memnuniyetiniz, biz bugün bu iadenizden zarar etsek bile sizin memnuniyetinizin gelecekte tekrar bizi seçmeniz konusunda faydalı olacağın farkındayız. Bizi tercih etseniz de etmeseniz de bu özel gününüzde umarız en şık siz olursunuz, hayırlı günler dileriz.

İletişim

Firma Adı: TesetturAbiye.com

Adres: Çankaya Konak İzmir

Telefon: : 0533 345 50 50

Firma Adresi: TesetturAbiye.com Mavisu Ambalaj Ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.
Yenigün Mahallesi Fevzipaşa Bulvarı 1303 Sokak Ercüment Necipoğlu İş Merkezi No : 2 Kat : 4 Daire : 45 ÇANKAYA - KONAK - İZMİR

E-posta: destek@tesetturabiye.com

Twitter Sayfası: Konak

Vergi Dairesi: https://www.facebook.com/tesetturabiyecom/

Facebook Sayfası: https://twitter.com/Tesettur_Abiye

Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/109341023489845641750

Pinterest Sayfasi: https://tr.pinterest.com/tesettur_abiye/

İnstagram Sayfasi: https://www.instagram.com/tesetturabiyecom/

Youtube Sayfasi: https://www.youtube.com/channel/UCpUOT2U9os0wwOld772oknw

Whatsapp Satış Numarası : 0 533 345 50 50

Ödeme Bildirim Formu: Havale Bildirimi İçin Tıklayınız.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

Telefon Numaranız

Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır. DDAWebDizayn.Com