İade ve Değişim Koşulları

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gündür.Ürün Size Ulaştığında değişim ve iade yapılmak isteniliyorsa 0533 345 50 50 arayarak bilgi vermeniz veya www.tesetturabiye.com sitemizden ürün iade formunu muhakhak doldurmanız gerekmektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

ÖNEMLİ:
Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde bize geri gönderilmek üzere kargoya verilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
İade talebiyle tesetturabiye.com’a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. İade edeceğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
İndirimli Ürünlerde İade Yok Değişim Mevcuttur

Ürün size ulaştığında değişim ve iade yapılmak isteniliyorsa 0850 532 32 64 arayarak bilgi vermeniz veya tesetturabiye1@gmail.com adresine e-mail atmanız gerekmektedir. 


Abiye ve Elbise gibi ürünlerde ürünü üzerinize denemenize engel olmayacak şekilde güvenlik etiketi mevcuttur, iade ve değişim işleminin yapılabilmesi için ürünün üzerindeki güvenlik etiketi çıkartılmamış olması ve ürünün yeni ürün olarak satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Etiketi çıkartılmış ürünler ve herhangi bir şekilde kirlenmiş, hasar görmüş, yeni ürün olarak satılabilirliği bozulmuş ürünler iade alınmaz veya değiştirilmez. İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez ve size bilgi verilerek karşı ödemeli olarak sizlere geri gönderilir. 

Yurtiçi Siparişlerde:

Kullanılmayan ürünler 3 iş günü içerisinde gönderildiği takdirde kabul edilmektedir

Yurtiçi kargo ile herhangi bir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargo firması ile göndermeniz durumunda kargo firmasının alacağı ücret toplam tutardan düşülerek iade işlemi yapılır. 

Yurtdışı Siparişlerde:
Yurtdışından yapılacak olan iadelerde kargo ücreti ve çıkabilecek gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Yurtdışı siparişlerinde İADE yoktur değişim mevcuttur değişim ürünlerinde kargo alıcıya aittir.

Gümrük ve İthalat Vergisi

Tüm yurtdışı gönderilerde gümrük ve ithalat vergisi ile karşılaşılması durumda; gümrük ve ithalat vergileri alıcıya aittir. Ürünleriniz DHL Express Worldwide ile gönderilmekte olup gümrüğe takılma problemleri yaşamamanız bakımından açıklama bölümüne hediye veya numune yazılarak gönderilir.

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Ünvan : TesetturAbiye.com Egemtek Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : GAZİ BUL. İSMET KAPTAN MAH. MODEN İŞ MERKEZİ NO:114 KAT:6 DAİRE:6 ÇANKAYA - KONAK - İZMİR

TELEFON : 0850 532 32 64

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.