Hakkımızda

TesetturAbiye.com sadece Tesettür Abiye ve Özel Tasarım ürünler üzerine odaklanmış Türkiye'nin önde gelen eTicaret sitelerindendir.

Sattığımız ürünler ve hizmet anlayışımız siz değerli müşterilerimizin özel günlerinin en iyi şekilde geçmesine fayda sağlamak üzerine kurulmuştur. Abiye özel bir kıyafettir, fiyatı veya kumaşından değil giyileceği özel gün dolayısıyla çok özeldir. Bizlerde bunu anlıyor ve işimizin her aşamasında buna uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Size en çok yakışan abiyeyi bulabilmeniz için en iyi markaların binlerce ürününü sitemizde sizlere sunuyoruz. En beğendiğiniz ürünü kolaylıkla almanız için Kredi kartına vade farksız 6 taksit veya kapıda ödeme imkanı sağlıyoruz. Almış olduğunuz abiye size güvenle, temiz bir şekilde ulaşsın diye abiyeleri jelatine sarıyoruz ve özel tasarım kutularımıza koyup kutuyu tekrar jelatinle sarıyoruz.

Dediğimiz gibi aldığınız ürün sizin için çok özel dolayısıyla beğenmediyseniz veya olmadıysa tamamen ücretsiz bir şekilde 7 gün iade ve değişim fırsatı sunuyoruz. Bir ürünü alıp iade ettiğinizde tüm ücretleri iade ediyoruz, önemli olan bu özel gününüz için sizin memnuniyetiniz, biz bugün bu iadenizden zarar etsek bile sizin memnuniyetinizin gelecekte tekrar bizi seçmeniz konusunda faydalı olacağın farkındayız. Bizi tercih etseniz de etmeseniz de bu özel gününüzde umarız en şık siz olursunuz, hayırlı günler dileriz.


İletişim Bilgilerimiz:

Ünvan : TesetturAbiye.com Egemtek Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
GAZİ BUL. İSMET KAPTAN MAH. MODEN İŞ MERKEZİ NO:114 KAT:6 DAİRE:6 ÇANKAYA - KONAK - İZMİR İzmir

TELEFON : 0850 532 32 64

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.